STREFA WIEDZY

Poznaj dary natury

Praktyczne informacje dotyczące wykorzystania darów natury dla poprawy zdrowia i urody, a także wiedza dotycząca właściwości i działania roślin.

ZDROWIE

Znajdziesz tu porady i cenne informacje na temat zdrowego trybu życia oraz odżywiania i suplementacji pozwalających na utrzymanie dobrej kondycji, odporności i szybszej rekonwalescencji po przebytych chorobach.

Dowiedz się więcej

AKTUALNOŚCI

Najciekawsze wydarzenia w ostatnim czasie

Najciekawsze wydarzenia ostatnich miesięcy!

KWIECIEŃ 2016

Nowy produkt z kategorii naturalne witaminy od kwietnia w sprzedaży

Aronia z sokiem jabłkowym to doskonała propozycja… Czytaj dalej

LUTY 2016

AKTUALNOŚCI--korea_net

Premium Rosa marką rozpoznawalną na rynku Korei Południowej

Współpraca z kontrahentami z tego regionu rozwija się dynamicznie Czytaj dalej

GRUDZIEŃ 2015

AKTUALNOŚCI-imbir-PR-net

Nowe produkty marki Premium Rosa: syrop niskosłodzony z imbiru z dodatkiem cytryny

Oferta produktów marki Premium Rosa wzbogacona została o nowy syrop niskosłodzony Czytaj dalej

O NAS

Poczytaj o nas i historii naszej firmy

Idee biznesowe, marki i historia, którą tworzy nasza firma

premiumrosa.pl

 

Firma Premium Rosa  sp. z o.o. jest obecna na rynku od wielu lat. Od samego początku przywiązywaliśmy dużą rolę do jakości produktów począwszy od wnikliwego doboru surowców po rzetelność technologii. Produkujemy soki,  konfitury, syropy i dodatki warzywne, ale w odróżnieniu od wielkich koncernów, wg pewnej – niełatwej – filozofii, bardzo odległej od współczesnego rozumienia przemysłowej produkcji spożywczej. Stawiamy na sprawdzone od dziesięcioleci (jeśli nie setek lat) rozwiązania. Począwszy od wysokiej jakości surowców, przez receptury i prostą technologię produkcji. Nasze prasy i kotły pozwalają nam wyłącznie na takie działania, jakie mają miejsce w każdej domowej kuchni, w której ktoś zadaje sobie trud wyciskania soku czy smażenia konfitur. Nadrzędnym celem w działalności naszej firmy jest przede wszystkim utrzymywanie najwyższej możliwej jakości produktu, nie zaś bezkrytyczna pogoń za pieniędzmi. Mamy swoje zasady. Nie kupujemy najtańszych, byle jakich surowców. Znamy każdego plantatora. Dokładnie wiemy skąd pochodzą owoce i warzywa i jak dobrej są jakości. Uczciwe podejście do dostawców i klientów procentuje tym, że są z nami od lat.

Początkowo wszystkie nasze produkty firmowane były marką Premium Rosa, jednak rozwój oferty oraz konieczność  utrzymania jej spójności zaowocowały w drugiej połowie 2013 roku powstaniem nowego brandu: Nasze Domowe.

Obie marki charakteryzują się określonymi cechami.


logo Premium RosaPremium Rosa
to przede wszystkim 100% naturalnie mętne soki wyciskane bezpośrednio z owoców i roślin leczniczych, wysokowitaminowe wyciągi roślinne, produkty funkcjonalne o wzmocnionym działaniu pochodzącym z dodatku ziół, a także syropy i soki owocowe o działaniu prozdrowotnym.

 

logo Nasze DomoweNasze Domowe
to marka obejmująca szerokie portfolio syropów, konfitur i dodatków warzywnych, jednak ma ona duży potencjał rozszerzania asortymentu, którego kluczową cechą jest niski stopień przetworzenia wynikający z tradycyjnych receptur. Syropy powstają na bazie prawdziwego soku, który wyciskany jest bezpośrednio z owoców, a nie z koncentratów, nie ma w nich dodatkowych barwników, aromatów, czy sztucznych konserwantów. 

 • 2007

  POWSTANIE MARKI PREMIUM ROSA

  POWSTANIE MARKI PREMIUM ROSA

  Premium Rosa  sp. z o.o. jest obecna na rynku od 2007 roku. Początki firmy to działalność pod marką Polska Róża i koncentracja na wyrobach z dzikiej róży i syropach wysoko słodzonych.

 • 2011

  WYRÓŻNIENIE W PLEBISCYCIE LAUR KONSUMENTA

  WYRÓŻNIENIE W PLEBISCYCIE LAUR KONSUMENTA
  Laur Konsumenta to ogólnopolski ​plebiscyt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach.
 • 2012

  POWSTANIE SAMODZIELNEJ MARKI

  POWSTANIE SAMODZIELNEJ MARKI

  Nastąpił podział firmy na Polską Różę, markę, która została przy jej założycielu Panu Erneście Michalskim i Premium Rosę Sp. z o.o., która rozpoczęła samodzielną działalność przenosząc się do nowoczesnej siedziby w Złotokłosie k/ Piaseczna.

 • 2012

  LAUR KONSUMENTA

  LAUR KONSUMENTA
  Laur Konsumenta to ogólnopolski ​plebiscyt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach.
 • 2013

  POWSTANIE MARKI NASZE DOMOWE

  POWSTANIE MARKI NASZE DOMOWE

  Utworzenie marki „Nasze Domowe”. Od tej chwili Premium Rosa prowadzi dwie marki Nasze Domowe – dla syropów kulinarnych, konfitur i innych przetworów owocowych i warzywnych i Premium Rosa – dla soków bezpośrednio wyciskanych z owoców i roślin leczniczych oraz innych produktów funkcjonalnych o działaniu prozdrowotnym.

 • 2014

  CERTYFIKAT BIO

  CERTYFIKAT BIO


  CERTYFIKAT-STR-1_netFirma uzyskała certyfikat BIO umożliwiający produkcję wyrobów ekologicznych i wprowadziła do swojej oferty linię produktów BIO.

 • 2015

  CERTYFIKAT IFS FOOD

  CERTYFIKAT IFS FOOD


  2015_certificate_156285_en_netPremium Rosa uzyskała certyfikat IFS Food uzyskując ocenę spełnienia wymogów na poziomie 98,53%. Certyfikat ten dotyczy zarówno kontroli procesów produkcyjnych jak i kontroli całego łańcucha dostaw surowców, elementu niezwykle istotnego zwłaszcza w przetwórstwie owocowo–warzywnym. Otwiera on możliwości eksportowe zarówno do krajów Unii Europejskiej jak i na całym świecie.

 • 2015

  EKSPANSJA NA NOWE RYNKI

  EKSPANSJA NA NOWE RYNKI

  To rok intensywnej promocji marki Premium Rosa na rynkach zagranicznych. Dzięki podjętym w tym roku krokom marka Premium Rosa stała się jedną z bardziej rozpoznawalnych marek polskich wyrobów w Korei Południowej.

KONTAKT

Odpowiadamy na pytania

Jeżeli masz pytania napisz lub zadzwoń do nas

 

Adres:
Premium Rosa Sp. z o.o.
ul. Św. Andrzeja Boboli 20,
05­-504 Złotokłos

Sekretariat:
22 212 88 24
22 213 89 44
503 301 376
biuro@premiumrosa.eu

EXPORT:
export@premiumrosa.eu
tel: 502 663 677

NIP: 5342376107
REGON: 141232155
KRS: 0000295231

Udostępnień